נעים להכיר,

קרן צינר

מורידה מסכות, מספרת על עצמי קצת,
כי לפעמים צריך לעשות קצת סדר, פחות לחשוב בנוסחאות שיווקיות, פשוט לספר מה אני עושה.

אז אני הולכת על זה ופשוט כותבת.

אני קרן ואני אוהבת אתרי אינטרנט ואוהבת עיצוב גרפי ואוהבת יזמות ואת כל מה שהיא דורשת מכל אחת ואחד מאיתנו. אני מחברת בין כל אלו דרך האתרים שאני בונה ומעצבת עבור בעלות ובעלי עסקים, חברות גדולות וקטנות ויזמים.

קראתי לעסק שלי YOUXI אבל בסוף, זו אני – קרן.

אז מה אני עושה בעצם?

מעצבת גרפית ובונה אתרים

בנייה ועיצוב של אתרים – אני מלווה את הלקוחות שלי משלב אפיון האתר והצרכים מאחוריו ועד לרגע שבו אני מוסרת להם את המפתח ומצווה עליהם לעוף על זה.

בוויקס או בוורדפרס, זה לא משנה. אנחנו מתחילים באפיון האתר, אחר כך אני בונה אותו ובזמן שהם כותבים תכנים ודואגים לתמונות תדמית שוות, אני מעצבת את התשתית. אחר כך תופרת את הכל יחד, מוסיפה אבקת קסם, מדריכה ומלמדת איך לנהל את האתר לבד ומשחררת לאוויר העולם נכס דיגיטלי חדש לעסק.

אני מעצבת גרפית – ובוחרת בקפידה פרויקטים מעניינים של עיצוב שמאתגרים אותי, עושים לי חשק לקום בבוקר ולוותר על הקפה השני לטובת עבודה. אוהבת לצלול לעולמות של יצירה, צבעים, צורות ומסרים – וכשהלקוחות נכונים ומדויקים, זה אפילו יותר כיף.

רוצים לראות כמה מהאתרים שעיצבתי ובניתי בוויקס? הם כאן בלינק

רוצים לראות כמה מהאתרים שעיצבתי ובניתי בוורדפרס ועוד דברים יפים?  הם כאן בלינק

יש לי פודקאסט!

יש לי אפילו פודקסט – כן, הוא עוסק כולו במה עושים לפני שמתחילים לעבוד על אתר והוא נולד מתוך כל השאלות שהלקוחות שלי שואלות. הוא נמצא באתר שלי ונותן את הבסיס לכל מי שרוצה לבנות אתר, לבד או עם בעל מקצוע – וצריכה תשובות איך זה הולך לעבוד. חוץ מזה, תמצאו שם גם הדרכות בנושאים שונים שקשורים לבנייה ועיצוב אתרים.
הלינק כאן בלחיצה

יש לי קבוצת פייסבוק כמובן

יש לי גם קבוצה שאותה אני חולקת עם נועה סטרלינג – קוראים לה בשם הארוך הזה: כותבות, משווקות, יוזמות, מצליחות!
אבל המצליחות הוביל אותנו להשאיר אותה ממש ככה, בלי לשנות את השם. שמעתן עליה אולי בתקופה האחרונה בזכות פעילות שעשינו כדי לחגוג 1700 עצמאיות בקבוצה, וקראנו לה "17 דברים שלא ידעתן עליי.
הלינק לקבוצה פה בלחיצה קלה